Czy to Twoja firma?

P.U.H. M & G S.C.ŻUCHOWICZ GRZEGORZ ŻAK KRZYSZTOF praca

Kędzierzyn-Koźle
P.U.H. M & G S.C.ŻUCHOWICZ GRZEGORZ ŻAK KRZYSZTOF najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy P.U.H. M & G S.C.ŻUCHOWICZ GRZEGORZ ŻAK KRZYSZTOF

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca P.U.H. M & G S.C.ŻUCHOWICZ GRZEGORZ ŻAK KRZYSZTOF

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca P.U.H. M & G S.C.ŻUCHOWICZ GRZEGORZ ŻAK KRZYSZTOF - oferty archiwalne

  • Sprzedawca w branży malarskiej

    P.U.H. M & G S.C.ŻUCHOWICZ GRZEGORZ ŻAK KRZYSZTOF
    • Kędzierzyn-Koźle
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Sprzedaż farb, przyjmowanie towaru, obsługa klienta, doradztwo, obsługa programów komputerowych, kasy fiskalnej, wystawianie faktur, paragonów, uzupełnianie towaru, utrzymanie czystości w miejscu pracy

      Wymagania

      • Inne wymagania: wyk. min. zawodowe, mile widziane doświadczenie, umiejętność obsługi komputera, Internetu, osoba komunikatywna Praca 7-15 lub 10-18 zgodnie z grafikiem, soboty do uzgodnienia - praca zgodnie z grafikiem, docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony Miejsce pracy: CENTRUM MALARSKIE

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 010 - 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kędzierzynie-Koźlu