Czy to Twoja firma?

PUH ELEKTRA SMOLIŃSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Mława
PUH ELEKTRA SMOLIŃSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Elektromonter Mława
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy PUH ELEKTRA SMOLIŃSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Praca alert - powiadomienia

Praca PUH ELEKTRA SMOLIŃSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Elektryk-elektromonter

    PUH ELEKTRA SMOLIŃSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA
    • Mława
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca PUH ELEKTRA SMOLIŃSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Elektromonter

    • Mława
    • Zakres obowiązków

      wykonywanie instalacji elektrycznych

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne
      • Inne wymagania: wymagane doświadczenie zawodowe na stanowisku elektryka,elektromontera

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Mławie