Czy to Twoja firma?

POCZTA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA praca

Krosno
usługi pocztowo - telekomunikacyjne (operator publiczny)
POCZTA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Ochroniarz Krosno
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy POCZTA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca POCZTA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca POCZTA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Kwalifikowany pracownik ochrony

    POCZTA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
    • Krosno
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Ochrona obiektów, wykonywanie czynności konwojenta.
      Równoważny system pracy.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: kwalifikowany pracownik ochrony fizycznej, pozwolenie na broń
      • Inne wymagania: Równoważny system pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 143 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia, dodatek z tytułu zmiennych, dodatki socjalne
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Krosno
    • umowa o pracę

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Równoważny system pracy,

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 093 PLN

Pracodawcy w Krośnie