Czy to Twoja firma?

SANTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ GRUPA SBS praca

Lublin
SANTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ GRUPA SBS najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Handlowiec Lublin
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy SANTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ GRUPA SBS

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SANTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ GRUPA SBS

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca SANTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ GRUPA SBS - oferty archiwalne

  • Handlowiec

    SANTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ GRUPA SBS
    • Lublin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa klienta
      Przygotowywanie ofert handlowych
      Realizacja planów sprzedaży

      Miejsce pracy: Lublin

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, KOMUNIKATYWNOŚĆ

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Lublinie