Czy to Twoja firma?

Szkoła Podstawowa nr 2 w Suchej Beskidzkiej praca

Sucha Beskidzka
Szkoła Podstawowa nr 2 w Suchej Beskidzkiej najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Nauczyciel Sucha Beskidzka
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Szkoła Podstawowa nr 2 w Suchej Beskidzkiej

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Szkoła Podstawowa nr 2 w Suchej Beskidzkiej

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Nauczyciel wychowania przedszkolnego

    TOMMAR CRECHE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • 6 000-8 000 zł / mies.
    Polecana Popularna
    Dodana

Praca Szkoła Podstawowa nr 2 w Suchej Beskidzkiej - oferty archiwalne

  • Nauczyciel informatyki

    Szkoła Podstawowa nr 2 w Suchej Beskidzkiej
    • Sucha Beskidzka
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      na podstawie przepisów Karty Nauczyciela: realizacja zadań dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych. Podstawowe obowiazki nauczyciela jako pracownika: przestrzeganie ustalonego czasu pracy, regulaminu pracy, przepisów oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, przestrzeganie tajemnicy określonych w odpowiednich przepisach i właściwych zasad współżycia społecznego

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne
      • Inne wymagania: Godzina zakończenia pracy - 15:00 [Wymiar czasu pracy] : 15/18 pensum

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 079 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 15/18 pensum
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Suchej Beskidzkiej