Czy to Twoja firma?

FRAMTRANS Robert Krysztofiec praca

Luboń
FRAMTRANS Robert Krysztofiec najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Luboń
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy FRAMTRANS Robert Krysztofiec

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FRAMTRANS Robert Krysztofiec

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca FRAMTRANS Robert Krysztofiec - oferty archiwalne

  • Kierowca międzynarodowy do 3,5 t

    FRAMTRANS Robert Krysztofiec
    • Luboń
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      transport towarów z wykorzystaniem samochodów dostawczych na terenie Polski i UE, prawidłowe wypełnianie dokumentów biorących udział w przewozach, dbanie o powierzony majatek firmy

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: wymagane co najmniej 12 miesięczne doświadczenie zawodowe związane z prowadzeniem busów do 3,5 t, umiejętność wypełniania dokumentów, CMR, znajomość obsługi nawigacji na trasach międzynarodowych; trasy krajowe i UE; wynagrodzenie: kwota podstawowa + diety, podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto + diety
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Luboniu