Czy to Twoja firma?

FINELF SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Sopot
FINELF SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Analityk finansowy Sopot
- w kategoriach zawodowych:
bankowość / finanse

Oferty pracy FINELF SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FINELF SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca FINELF SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Seo manager

    FINELF SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Sopot
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      SEO manager z językiem ukraińskim - nadzór i rozwój stron internetowych (wyszukiwarki pożyczek) w języku ukraińskim i rosyjskim.

      Wymagania

      • Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 8 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Sopocie