Zakład Usług Wielobranżowych Hydrosvat Lucjan Swatek

Sortowanie odpadów oraz recykling
Zakład Usług Wielobranżowych Hydrosvat Lucjan Swatek najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Kierowca Solec-Zdrój
w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Zakład Usług Wielobranżowych Hydrosvat Lucjan Swatek

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zakład Usług Wielobranżowych Hydrosvat Lucjan Swatek

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kierowca dalekobieżny C+E

    Spedition Bork GmbH & Co. KG
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Technik logistyk

    KH-KIPPER Sp. z o.o.
    • Zagnańsk
    Dodana
  • Logistyk

    • Zagnańsk
    • praca od zaraz
    Dodana

Praca Zakład Usług Wielobranżowych Hydrosvat Lucjan Swatek - oferty archiwalne

  • Kierowca samochodu ciężarowego kat c (śmieciarka)

    • Solec-Zdrój
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Kierowanie śmieciarką na terenie powiatu buskiego. Praca jednozmianowa, od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: prawo jazdy kat. C
      • Inne wymagania: Wymagana umiejętność prowadzenia samochodu ciężarowego, nie jest wymagane uprawnienie do przewozu rzeczy.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Solcu-Zdroju