Czy to Twoja firma?

Dom Pomocy Społecznej Nr 2 Krosno praca

Krosno
opieka socjalna, pomoc społeczna
Dom Pomocy Społecznej Nr 2 Krosno najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie hr / kadry hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Dom Pomocy Społecznej Nr 2 Krosno

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Dom Pomocy Społecznej Nr 2 Krosno

Dom Pomocy Społecznej Nr 2 Krosno poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Dom Pomocy Społecznej Nr 2 Krosno - oferty archiwalne

  • Instruktor terapii zajęciowej

    Dom Pomocy Społecznej Nr 2 Krosno
    • Krosno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Realizacja zadań zaplanowanych przez Zespół Terapeutyczno-Opiekuńczy. Przygotowywanie i modyfikacja Indywidualnych Planów Wsparcia oraz przedkładanie ich Kierownikowi Działu. Prowadzenie terapii zajęciowej indywidualnej i grupowej z mieszkańczmi.
      Rozwijanie indywidualnych zdolności mieszkańców oraz motywowanie ich do aktywnego udziału w pracach na rzecz własnej społeczności. Organizowanie gier i zabaw w plenerze i wewnątrz Domu, oraz wycieczek pieszych i autokarowych. Organizowanie uroczystości okazjonalnych, świąt, imprez kulturalnych i turystycznych dla mieszkańców Domu. Prowadzenie wymaganej dokumentacji.

      Wymagania

      • Wykształcenie: pomaturalne/policealne, inne, kierunek: Terapia zajęciowa, wyższe (w tym licencjat), kierunek: psychologia, pedagogika specjalna lub pokrewne
      • Inne wymagania: potwierdzone 3-letnie doświadczenie zawodowe w jednostkach pomocy społecznej, umiejętności planowania i realizacji indywidualnej i grupowej terapii zajęciowej, organizacja pracy w zespole, sumienność, rzetelność, kreatywność, cierpliwość, obsługa komputera w zakresie pakietu biurowego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Referent ds. osobowych (1/2 etatu)

    • Krosno
    • część etatu

      - prowadzenie wszystkich spraw związanych ze stosunkiem pracy pracowników oraz w zakresie umów cywilno-prawnych,
      - prowadzenie akt osobowych pracowników zgodnie z obowiązującymi przepisami,
      - naliczanie należności pracownikom zatrudnionym w sysytemie zmianowym,
      - sprawozdawczość
      - bieżące podnoszenie kwalifikacji w przypadku zmieniajacych sie przepisów prawa.

      Wymagania

      • Inne wymagania: wymagana znajomość przepisów prawa pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 505 PLN
  • Pielęgniarka

    • Krosno

      Świadczenie opieki medycznej dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej nr 2 w Krośnie.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne, kierunek: pielęgniarstwo
      • Uprawnienia: prawo wykonywania zawodu pielęgniarki

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + inne dodatki ( stażowy, zmianowy, fundusz socjalny, nagroda roczna)

Pracodawcy w Krośnie