RR Media Sp. z o. o.

Czy to Twoja firma?

RR Media sp. z o.o. praca

Gdynia

RR Media Sp. z o.o. jest firmą z kapitałem polskim z ugruntowaną pozycją rynkową. Stworzona przez firmę platforma e-containers.eu, jest jedyną w Polsce internetową giełdą ładunków kontenerowych, obsługującą transport kontenerowy z portów morskich oraz terminali intermodalnych Europy Środkowej, zarówno w ruchu krajowym, jak i międzynarodowym. Od 2008 roku platforma jest prekursorem digitalizacji procesów transportu kontenerowego, usprawniając proces zarządzania flotą i skracając drogę dostępu do informacji w środowisku branży TSL.

Do grona partnerów platformy należą, zarówno liderzy branży transportowo-spedycjnej, jak i drobni przedsiębiorcy, dając im swobodny dostęp do nieograniczonej liczby ofert i rezerwacji.

RR Media Sp. z o. o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy RR Media Sp. z o. o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca RR Media Sp. z o. o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa RR Media Sp. z o. o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca RR Media Sp. z o. o. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. Sprzedaży

    • Gdynia
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży

      Zakres obowiązków

      DO TWOICH OBOWIĄZKÓW BĘDZIE NALEŻEĆ:

      • Pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie długofalowych relacji z obecnymi klientami firmy
      • Przygotowywanie ofert handlowych
      • Organizowanie szkoleń i prezentacji
      • Monitorowanie rynku konkurencji
      • Implementacja nowych rozwiązań mających na celu usprawnienie jakości świadczonych usług
      • Dbanie o prawidłowy wizerunek firmy

      Wymagania

      OCZEKUJEMY:

      • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
      • Umiejętności nawiązywania kontaktów biznesowych i prowadzenia negocjacji
      • Samodzielności i bardzo dobrej organizacji pracy własnej
      • Orientacji na realizację określonych celów
      • Prawo jazdy kat. B
      • Mile widziana znajomość zagadnień z branży TSL

      Oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną wybraną umowę o współpracy
      • Stałe wynagrodzenie podstawowe
      • Otwartość na Twoje pomysły, inicjatywę – chcemy zatrudnić Ciebie z uwagi na Twoje kompetencje, wiedzę i prawdziwie korzystać z Twoich rekomendacji
      • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy
      • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy
      • Pracę w przyjaznej i miłej atmosferze w zespole doświadczonych specjalistów

Pracodawcy w Gdyni