Czy to Twoja firma?

MAX-POL spółka z ograniczoną odpowiedzialnościa spółka komandytowa praca

Krotoszyn
MAX-POL spółka z ograniczoną odpowiedzialnościa spółka komandytowa najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Księgowy Krotoszyn
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy MAX-POL spółka z ograniczoną odpowiedzialnościa spółka komandytowa

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MAX-POL spółka z ograniczoną odpowiedzialnościa spółka komandytowa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca MAX-POL spółka z ograniczoną odpowiedzialnościa spółka komandytowa - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. księgowości36

    MAX-POL spółka z ograniczoną odpowiedzialnościa spółka komandytowa
    • Krotoszyn
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      wykształcenie wyższe - kierunkowe (finanse i rachunkowość; ekonomia etc.), wymagane doświadczenie zawodowe, samodzielność w wykonywanych obowiązkach, dobra organizacja czasu pracy, odpowiedzialność, sumienność, umiejętność szybkiego uczenia się

      - wprowadzanie FV zakupu, sporządzanie przelewów,
      - dekretacja i księgowanie fv zakupu, sprzedaży, raportów kasowych oraz wyciągów bankowych w KH,
      - wykonywanie przelewów bankowych,
      - rozliczanie wpłat i spłat odbiorców,
      - faktoring
      Oferta przeznaczona również dla osób niepełnosprawnych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, kierunek: finanse i rachunkowość, ekonomia etc.
      • Uprawnienia: Umiejętność organizacji czasu pracy, odpowiedzialność, sumienność
      • Inne wymagania: wymagane doświadczenie zawodowe, samodzielność w wykonywanych obowiązkach, umiejętność szybkiego uczenia się

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 300 PLN
      • Opis wynagrodzenia: do negocjacji
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Krotoszynie