Czy to Twoja firma?

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie praca

Łask
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pedagog Łask
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Specjalista ds. rejestracji

    Wörwag Pharma Operations Sp. z o.o.
    • Konstantynów Łódzki
    • umowa o pracę
    Polecana
    Dodana
  • Specjalista ds. Dokumentacji jakościowej

    Polecana
    Dodana
  • Osoba Wykwalifikowana - QP

    • praca od zaraz
    Polecana
    Dodana

Praca Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie - oferty archiwalne

  • Koordynator rodzinnej pieczy zastępczej

    Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie
    • Łask
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Udzielanie pomocy rodzinom zastępczym w realizacji zadań wynikających z pieczy zastępczej. Przygotowywanie planu pomocy dziecku. Zapewnienie rodzinom zastępczym dostępu do specjalistycznej pomocy dla dzieci. Udzielanie wsparcia pełnoletnim wychowankom rodzininnych form pieczy zastępczej.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe zgodnie z ustawą o wspieraniu rodziny i systemu pieczy zastępczej. Doświadczenie nie wyamagane.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 505 PLN
      • Opis wynagrodzenia: system czasu pracy zadaniowy
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Łasku