BFM Projekt Sp. z o.o. Sp. k.

Czy to Twoja firma?

BFM Projekt sp. z o.o. Sp. k. praca

Kraków

Od ponad dekady jesteśmy dumnym elementem krakowskiego krajobrazu biznesowego, oferując naszym klientom najwyższej jakości usługi projektowe. Jako BFM Projekt, nasza podróż rozpoczęła się w 2006 roku, a nasze korzenie sięgają działalności pod nazwą Mofo Instalacje. Z biegiem lat zdobyliśmy cenne doświadczenie i rozwinęliśmy nasze umiejętności, aby sprostać wymaganiom dynamicznie zmieniającego się rynku.

Nasza specjalność to tworzenie kompleksowych projektów instalacji dla różnorodnych obiektów - od komercyjnych po przemysłowe. Z dumą zespół liczący od 11 do 50 specjalistów realizuje projekty wentylacji, klimatyzacji, instalacji grzewczych, chłodniczych, a także elektrycznych i gazowych. Nie ograniczamy się jednak tylko do nich – nasze kompetencje obejmują również instalacje słaboprądowe, automatykę, BMS oraz instalacje wodno-kanalizacyjne i przeciwpożarowe. Dopełnieniem naszej oferty są projekty sieci, przyłączy oraz instalacji zewnętrznych.

Rozumiemy, jak ważne jest wsparcie na każdym etapie projektu, dlatego oprócz samych projektów oferujemy również konsultacje i doradztwo techniczne. Naszym klientom pomagamy w ocenie merytorycznej i optymalizacji dokumentacji, a także współpracujemy z Inwestorami i Wykonawcami w trakcie postępowań przetargowych.

Choć nie dysponujemy informacjami na temat naszej pozycji rynkowej, misji czy wartości firmy, to każdego dnia pracujemy z pasją, aby dostarczać projekty, które są synonimem innowacyjności i funkcjonalności. Nasze zaangażowanie i doświadczenie pozwalają nam tworzyć przestrzenie, które są bezpieczne, efektywne i przyjazne dla użytkowników.

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy łączą wiedzę techniczną z kreatywnym podejściem do każdego wyzwania. W BFM Projekt wierzymy, że nasza praca ma realny wpływ na jakość życia ludzi i efektywność przedsiębiorstw, dlatego każdego dnia dążymy do doskonałości, projektując przyszłość. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów.

BFM Projekt Sp. z o.o. Sp. k. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Projektant Kraków
- w kategoriach zawodowych:
sztuka / rozrywka / kreacja / projektowanie

Oferty pracy BFM Projekt Sp. z o.o. Sp. k.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BFM Projekt Sp. z o.o. Sp. k.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Hardware Planner - ePLAN

    RECONNECT
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • 13 000-16 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana

Mapa BFM Projekt Sp. z o.o. Sp. k.

Siedziba główna

Praca BFM Projekt Sp. z o.o. Sp. k. - oferty archiwalne

  • Projektant w zakresie branży HVAC

    • Kraków
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • wykonywanie projektów instalacji wentylacji i klimatyzacji,
      • współpraca z asystentami projektanta,
      • nadzór autorski na budowach.

      Wymagania

      • doświadczenie w projektowaniu instalacji wentylacji i klimatyzacji minimum 3 lata,
      • dobra znajomość wiedzy technicznej i prawa w zakresie instalacji wentylacji i klimatyzacji,
      • dobra znajomość programów branżowych (AutoCad, Vent-Pack) oraz pakietu Office.

      Dodatkowe atuty:
      • znajomość programów inżynierskich BIM np. Revit,
      • chęć rozwijania się, samodzielność, dokładność,
      • umiejętność zarządzania zespołem.

      Oferujemy

      • przyjazną atmosferę pracy w wielobranżowym biurze projektowym z 15-letnim doświadczeniem, z bogatym portfolio i ugruntowaną pozycją na rynku,
      • rozwój zawodowy w oparciu o długoletnie doświadczenia naszej firmy,
      • możliwość odbycia praktyk potrzebnych do uzyskania uprawnień budowlanych,
      • kartę Multisport.

Pracodawcy w Krakowie