Czy to Twoja firma?

FUNDACJA SENIORITY praca

Ozorków
FUNDACJA SENIORITY najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Stolarz Ozorków
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy FUNDACJA SENIORITY

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FUNDACJA SENIORITY

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca FUNDACJA SENIORITY - oferty archiwalne

  • Stolarz meblowy

    FUNDACJA SENIORITY
    • Zgierz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Montaż i układanie mebli z płyty meblowej, montaż mebli u klienta. Osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności również mile widziane

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: umiejętność obsługi narzędzi stolarskich oraz elektronarzędzi, zdolności manualne
      • Inne wymagania: Pierwsza umowa o pracę na okres próbny na 3 miesiące z możliwością przedłużenia.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie od 3010,00 zł na miesiąc
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Ozorkowie