P. H. U. BISTRO TYMCZASEM DOMINIKA GRZONKOWSKA

P. H. U. BISTRO TYMCZASEM DOMINIKA GRZONKOWSKA najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Pomoc kuchenna Gdynia
w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy P. H. U. BISTRO TYMCZASEM DOMINIKA GRZONKOWSKA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca P. H. U. BISTRO TYMCZASEM DOMINIKA GRZONKOWSKA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca P. H. U. BISTRO TYMCZASEM DOMINIKA GRZONKOWSKA - oferty archiwalne

  • Pomoc kuchenna

    • Gdynia
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      UTRZYMANIE PORZĄDKU NA KUCHNI (M. IN. ZMYWANIE NACZYŃ) OBRÓBKA WARZYW (OBIERANIE, SZATKOWANIE) POMOC W DROBNYCH CZYNNOŚCIACH KUCHENNYCH (SMAŻENIE NALEŚNIKÓW)

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: dobra organizacja pracy własnej, prawo jazdy kat B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gdyni