T&T People and Work Sp. z o. o.

T&T People and Work Sp. z o. o. Sp. Kom

T&T People and Work Sp. z o. o. najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
hr / kadry księgowość / ekonomia administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy T&T People and Work Sp. z o. o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca T&T People and Work Sp. z o. o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa T&T People and Work Sp. z o. o.

Siedziba główna

T&T People and Work Sp. z o. o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Opinie o firmie T&T People and Work Sp. z o. o.

3

Na podstawie 16 ocen z Google.

Gyanu Thapa

Gyanu Thapa

"Bardzo dobry"

3 tygodnie temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 31.01.2024

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Bielsko-Biała
  3. Głogów
  4. Poznań

Data aktualizacji: 01.03.2024

Praca T&T People and Work Sp. z o. o. - oferty archiwalne

  • Pakowacz

    • Siechnice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Poszukujemy pracownika na stanowisko pracownika magazynowego/pakowacza

      Miejsce pracy: Wojkowice - organizujemy transport dla pracowników z Siechnic i Wrocławia!!

      Mile widziani studenci studiów dziennych, chcący pracować przez okres wakacyjny.

      Jeżeli mieszkasz we Wrocławiu lub okolicach, zgłoś się do nas - pomożemy Ci zorganizować transport do pracy!

      Zakres obowiązków

      • Kompletowanie i przygotowanie towarów do wysyłki
      • Obsługiwanie specjalistycznego sprzętu do pakowania towarów
      • Obsługa skanera magazynowego

      Wymagania

      • Dobry stan zdrowia
      • Mile widziane osoby posiadające prawo jazdy kat. B
      • Mile widziane osoby posługujące się językiem rosyjskim lub/i ukraińskim

      Oferujemy

      • Praca zmianowa
      • Wynagrodzenie 35 zł – 38 zł brutto/godz
  • Pakowacz - order picker

    • Wojkowice
    • Zakres obowiązków

      • Kompletowanie i przygotowanie towarów do wysyłki;
      • Obsługiwanie specjalistycznego sprzętu do pakowania towarów;
      • Dokonywanie wizualnej kontroli jakości towaru przed przygotowaniem wysyłki;
      • Obsługa skanera magazynowego;
      • Podnoszenie paczek do 20 kg.

      Wymagania

      - Zdolności manualne; - Motywacja do przyuczenia do zawodu; - Zaangażowanie w wykonywane obowiązki; - Dyspozycyjność, gotowość do pracy dwu-zmianowej;

      Oferujemy

      • Stałą umowę na okres od 1 miesiąca do 3 lat;
      • Pomoc w zakwaterowaniu;
      • Pomoc w wykonaniu niezbędnych badań.

Pracodawcy w Krakowie