Czy to Twoja firma?

FROG Krzysztof Miśków praca

Bielany Wrocławskie
FROG Krzysztof Miśków najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy FROG Krzysztof Miśków

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FROG Krzysztof Miśków

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca FROG Krzysztof Miśków - oferty archiwalne

  • Kasjer sprzedawca

    FROG Krzysztof Miśków
    • Bielany Wrocławskie
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Sprzedaż na kasie fiskalnej, dokładanie towaru, dbanie o czystość.
      Miejsce pracy: ul. Błękitna 17 m. A, 55-040 Bielany Wrocławskie,
      Forma umowy: zlecenie na 3 lata, ok 168 godzin miesięcznie, dyspozycyjność godzinowa od 6.00-23.00
      Kontakt z pracodawcą: telefoniczny: 694663103
      Oferta w sali: G

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie podstawowowe staż pracy 1 miesiąc książeczka sanitarna

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 19,7 PLN

Pracodawcy w Bielanach Wrocławskich