Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO FERRBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Rzeszów
PRZEDSIĘBIORSTWO FERRBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
magazyn księgowość / ekonomia

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO FERRBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO FERRBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

PRZEDSIĘBIORSTWO FERRBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO FERRBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Księgowa

    PRZEDSIĘBIORSTWO FERRBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Rzeszów
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Twój zakres obowiązków
      -księgowanie faktur zakupu towarów, kosztów, sprzedaży, wyciągów bankowych
      -bieżąca weryfikacja dokumentów księgowych w zakresie ich zgodności z przepisami podatkowymi i rachunkowymi
      -kontrola i rozliczanie kont rachunkowych, uzgadnianie sald z kontrahentami
      -bieżąca współpraca z innymi działami
      -prawidłowe przechowywanie i archiwizacja dokumentów

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Inne wymagania: Nasze wymagania ukończone studia w zakresie finansów i rachunkowości bardzo dobra obsługa pakietu MS Office mile widziana znajomość programu ENOVA To oferujemy umowę o pracę na zastępstwo w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy i zaangażowania, narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków. pakiet medyczny

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 500 - 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Rzeszowie