Czy to Twoja firma?

WŁODZIMIERZ HAŁACZKIEWICZ F.H.U.P.T. W & P praca

Radomsko
WŁODZIMIERZ HAŁACZKIEWICZ F.H.U.P.T. W & P najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Stolarz Radomsko
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy WŁODZIMIERZ HAŁACZKIEWICZ F.H.U.P.T. W & P

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca WŁODZIMIERZ HAŁACZKIEWICZ F.H.U.P.T. W & P

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca WŁODZIMIERZ HAŁACZKIEWICZ F.H.U.P.T. W & P - oferty archiwalne

  • Pomocnik stolarza

    WŁODZIMIERZ HAŁACZKIEWICZ F.H.U.P.T. W & P
    • Radomsko
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      pomoc przy produkcji mebli kuchennych
      sporadycznie wyjazdy na montaż na terenie woj.łódzkiego
      (dojazd w zakresie pracodawcy)
      możliwość przyuczenia

      Wymagania

      • Uprawnienia: Chęci do pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 800 - 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Radomsku