Czy to Twoja firma?

Pałuckie Centrum Zdrowia spółka z o.o. w Żninie praca

Żnin
Pałuckie Centrum Zdrowia spółka z o.o. w Żninie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie praca fizyczna

Oferty pracy Pałuckie Centrum Zdrowia spółka z o.o. w Żninie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Pałuckie Centrum Zdrowia spółka z o.o. w Żninie

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Pałuckie Centrum Zdrowia spółka z o.o. w Żninie poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Pałuckie Centrum Zdrowia spółka z o.o. w Żninie - oferty archiwalne

  • Fizjoterapeuta

    Pałuckie Centrum Zdrowia spółka z o.o. w Żninie
    • Żnin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Zabiegi z zakresu fizjoterapii, kinezyterapii.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Inne wymagania: Mile widziane 3 lata doświadczenia w zawodzie Uprawnienia: prawo do wykonywania zawodu Wymagana umiejętność wykonywania zabiegów fizjoterapii, kinezyterapii.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 4 000 - 4 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca w godzinach: 07:00-14:35
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Elektryk/konserwator budynków i stanu technicznego

    • Żnin

      Bieżąca konserwacja urządzeń technicznych, infrastruktury medycznej, remonty, modernizacje.
      Data rozpoczęcia pracy: niezwłocznie po dokonaniu rekrutacji.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: - Uprawnienia w zakresie eksploatacji, dozoru urządzeń elektrycznych (istnieje możliwość uzyskania kwalifikacji w trakcie zatrudnienia) - Umiejętności związane z dozorem i eksploatacją urządzeń elektrycznych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca w godzinach: 06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00

Pracodawcy w Żninie