Czy to Twoja firma?

MATPACK & MANAGEMENT S.C. Dominika Wiącek, Estera Rusek praca

Niepołomice
MATPACK & MANAGEMENT S.C. Dominika Wiącek, Estera Rusek najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy MATPACK & MANAGEMENT S.C. Dominika Wiącek, Estera Rusek

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MATPACK & MANAGEMENT S.C. Dominika Wiącek, Estera Rusek

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca MATPACK & MANAGEMENT S.C. Dominika Wiącek, Estera Rusek - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcyjny

    MATPACK & MANAGEMENT S.C. Dominika Wiącek, Estera Rusek
    • Niepołomice
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Proste prace związane z przygotowaniem produkcji, pakowanie produktów do opakowań zbiorczych, przygotowanie produktów do wysyłki.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Umowa zlecenie: od 22.11.2021 do 22.02.2022. Praca w godzinach: od 6:00 do 14:00. System wynagrodze

Pracodawcy w Niepołomicach