Czy to Twoja firma?

Przedszkole Miejskie Nr 2 praca

Ozorków
Działalność wychowawczo dydaktyczna 101
Przedszkole Miejskie Nr 2 najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Przedszkole Miejskie Nr 2

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedszkole Miejskie Nr 2

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Przedszkole Miejskie Nr 2 - oferty archiwalne

  • Kucharz

    Przedszkole Miejskie Nr 2
    • Ozorków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Znajomość zasad zdrowego żywienia, umiejętność gotowania i przyrządzania posiłków według jadłospisu, ustalanie i planowanie jadłospisu.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: sumienność wykonywania obowiązków, odpowiedzialność
      • Inne wymagania: Wymagany staż pracy i wyszkolenie w zawodzie.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 880 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Ozorkowie