Drajczyk Paweł - DRADER

Działalność fotograficzna
Drajczyk Paweł - DRADER najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Drajczyk Paweł - DRADER

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Drajczyk Paweł - DRADER

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Drajczyk Paweł - DRADER - oferty archiwalne

  • Przedstawiciel handlowy ds. technologii światłowodowej ftth

    • Płock
    • staż/praktyka
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Podstawowe zadania to:

      • pozyskiwanie nowych klientów internetu światłowodowego na nowych inwestycjach .

      • realizacja indywidualnie wyznaczonych planów sprzedażowych,

      • praca w terenie, głównie na nowych inwestycjach POPC

      • Budowanie i utrzymanie długotrwałych relacji z Klientami

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: komunikatywność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Płocku