GLASSBUD CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

GLASSBUD CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Kosztorysant Kobierzyce
w kategoriach zawodowych:
bankowość / finanse

Oferty pracy GLASSBUD CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GLASSBUD CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca GLASSBUD CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Kosztorysant-ka / asystent-ka kosztorysanta

    • Kobierzyce
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - sporządzanie wycen/kosztorysów ofertowych zgodnie z warunkami umów i specyfikacją techniczną,
      - analiza dokumentacji technicznej i projektowej,
      - sporządzanie zapytań ofertowych,
      - przygotowanie ofert i budżetów,
      - tworzenie przedmiarów na potrzeby wyceny.
      Praca w godz.: 8:00-16:00.
      Oferta dostępna w sali D.
      Kontakt z pracodawcą - telefoniczny lub mailowy: Izabela Goldewicz, tel.: 790 135 790, e-mail: izabela.goldewicz@glassbud.pl

      Wymagania

      • Inne wymagania: wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne, kierunek: budownictwo, w tym również studenci chcący poszerzyć swoją wiedzę techniczną i zdobyć doświadczenie, staż pracy: doświadczenie w obszarze ofertowania, w szczególności robót ziemnych i drogowych, obsługa programów: AutoCAD lub równoważny, Ms Office, a w szczególności biegle Excel, umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej, umiejętność przygotowywania przedmiarów, zdolności analityczne, sumienność, dokładność, samodzielność i umiejętność organizacji pracy, terminowość w realizacji powierzonych zadań

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: do ustalenia z pracodawcą
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kobierzycach