Czy to Twoja firma?

SEBASTIAN AUGUSTYNIAK TRANS-WIN praca

Chojnów
SEBASTIAN AUGUSTYNIAK TRANS-WIN najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Chojnów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy SEBASTIAN AUGUSTYNIAK TRANS-WIN

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SEBASTIAN AUGUSTYNIAK TRANS-WIN

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca SEBASTIAN AUGUSTYNIAK TRANS-WIN - oferty archiwalne

  • F-kierowca c+e międzynarodowy

    SEBASTIAN AUGUSTYNIAK TRANS-WIN
    • Chojnów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      PRACA NA STANOWISKU KIEROWCA C+E
      DBANIE O POWIERZONY SPRZĘT
      SPRAWDZANIE STANU TECHNICZNEGO POJAZDU

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E, prawo jazdy CE, doświadczenie w zawodzie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 10 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Chojnowie