VDC Automatic s.c.

Czy to Twoja firma?

VDC Automatic s.c. praca

Łódź

Zajmujemy się zaopatrzeniem przemysłu w komponenty i systemy do automatyki przemysłowej światowych producentów takich jak Siemens, Conec, Turck, Banner, P+F, Led2work oraz wielu innych. Posiadamy w swojej ofercie szeroką gamę produktów wysokiej jakości. Naszym atutem jest nieustanne poszerzanie oferty i dostosowywanie jej do panujących wymogów i realiów rynku.

VDC Automatic s.c. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy VDC Automatic s.c.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca VDC Automatic s.c.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa VDC Automatic s.c.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Łódź
  3. Bielsko-Biała
  4. Poznań
  5. Gliwice
  6. Iława
  7. Rzeszów
  8. Ostróda
  9. Mragowo
  10. Bydgoszcz

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca VDC Automatic s.c. - oferty archiwalne

  • Obsługa klienta

    • Łódź
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • obsługa urządzeń biurowych, poczty elektronicznej,
      • przetwarzanie dokumentów,
      • przygotowywanie ofert handlowych dla klientów,
      • realizacja zamówień e-mailowych, telefonicznych oraz ze sklepu internetowego,
      • wystawianie faktur,
      • ustalanie warunków handlowych z dostawcami,
      • planowanie dostaw, import towarów,
      • kontrola płatności od klientów, oraz terminów realizacji zadań,
      • dbanie o prawidłowy przepływ informacji w firmie
      • proste prace administracyjno-biurowe

      Wymagania

      • wykształcenie minimum średnie
      • bardzo dobra organizacja pracy
      • inicjatywa i zaangażowanie
      • znajomość środowiska Ms Office (Excel) w stopniu podstawowym
      • komunikatywność i wysoka kultura osobista oraz uczciwość
      • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę),
      • pełne szkolenia stanowiskowe (z zakresu wszystkich obowiązków), oraz wsparcie doświadczonych współpracowników przez cały okres pracy,
      • wynagrodzenie zasadnicze + dodatkowe składniki wynagrodzenia (premie uznaniowe oraz premia roczna)
      • możliwość zdobycia nowych umiejętności

      mile widziane:

      • znajomość branży automatyki przemysłowej, podstaw elektryki, elektroniki lub elektrotechniki
      • prawo jazdy kat. B, znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
      • umiejętności handlowe i negocjacyjne

Pracodawcy w Łodzi