ZENON MANTAJ ZAKŁAD INSTALACJI SANITARNYCH-ŚLUSARSTWO

montaż instalacji sanitarnych
ZENON MANTAJ ZAKŁAD INSTALACJI SANITARNYCH-ŚLUSARSTWO najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Monter Piła
w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy ZENON MANTAJ ZAKŁAD INSTALACJI SANITARNYCH-ŚLUSARSTWO

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZENON MANTAJ ZAKŁAD INSTALACJI SANITARNYCH-ŚLUSARSTWO

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca ZENON MANTAJ ZAKŁAD INSTALACJI SANITARNYCH-ŚLUSARSTWO - oferty archiwalne

  • Monter instalacji i urządzeń snitarnych

    • Piła
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Montaż urządzeń i instalacji sanitarnych.
      Zatrudnienie od listopada 2021r., pierwsza umowa o pracę na okres próbny - 3 miesiące (docelowo umowa na stałe), praca na jedną zmianę w godzinach: 7.00-15.00, na terenie Piły i okolic.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
      • Uprawnienia: prawo jazdy kat B
      • Inne wymagania: Wykształcenie zasadnicze branżowe/zawodowe mile widziane instalacje sanitarne, prawo jazdy kat. B, 3 lata doświadczenia zawodowego przy instalacjach sanitarnych.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Pile