Czy to Twoja firma?

DAKO Damian Kowalski praca

Gniezno
DAKO Damian Kowalski najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik biurowy Gniezno
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy DAKO Damian Kowalski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DAKO Damian Kowalski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca DAKO Damian Kowalski - oferty archiwalne

  • Pracownik biurowy

    DAKO Damian Kowalski
    • Gniezno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wykonywanie opisów na kable elektroenergetyczne, przygotowywanie opisów i oznaczeń rozdzielnic elektrycznych oraz wykonywanie projektów tabliczek opisowych na komputerze.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu, obsługa komputera w zakresie MS Word i MS Excel

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gnieźnie