Czy to Twoja firma?

PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE BIK praca

Kostrzyn nad Odrą
PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE BIK najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Monter Kostrzyn nad Odrą
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE BIK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE BIK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE BIK - oferty archiwalne

  • Monter stolarki budowlanej

    PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE BIK
    • Kostrzyn nad Odrą
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Montaż schodów, okien i drzwi.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak, zasadnicze zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Godz. pracy: 9:00 - 17:00
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kostrzynie nad Odrą