Czy to Twoja firma?

STECEK HOLDING SPÓŁKA AKCYJNA praca

Bielany Wrocławskie
STECEK HOLDING SPÓŁKA AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy STECEK HOLDING SPÓŁKA AKCYJNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca STECEK HOLDING SPÓŁKA AKCYJNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca STECEK HOLDING SPÓŁKA AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Pracownik biurowy z językiem rosyjskim

    STECEK HOLDING SPÓŁKA AKCYJNA
    • Bielany Wrocławskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Bieżący kontakt z pracownikami, rozdysponowanie pracowników po projektach, codzienna organizacja pracy biura, kontakt z kontrahentami. Praca w języku rosyjskim.
      Praca w godzinach 8-16
      Kontakt z pracodawcą: 570 677 644

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe, staż pracy bez znaczenia, jęz. rosyjski C2, obsługa komputera

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Bielanach Wrocławskich