Czy to Twoja firma?

APPAREL GROUP SP. Z. O O. praca

Zduńska Wola
APPAREL GROUP SP. Z. O O. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Zduńska Wola
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy APPAREL GROUP SP. Z. O O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca APPAREL GROUP SP. Z. O O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca APPAREL GROUP SP. Z. O O. - oferty archiwalne

  • Kierowca magazynier

    APPAREL GROUP SP. Z. O O.
    • Zduńska Wola
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      transport produkcji pod granice Niemiec 1-2 razy w tygodniu, kupno materialow i dodatkow krawieckich, rozladunek/zaladunek , zachowanie porzadku na magazynie

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: PRAWO JAZDY - KAT.B
      • Inne wymagania: - godz. pracy 8.00 - 16.00 - możliwość zatrudnienia na 1/2 etatu

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Zduńskiej Woli