Czy to Twoja firma?

Makro Casch and Carry Poland S.A. praca

Kielce

Jesteśmy MAKRO Cash and Carry Poland S.A. – twoim zaufanym partnerem w świecie hurtowni, który od 1994 roku nieprzerwanie rozwija się na polskim rynku. Nasza historia rozpoczęła się w Warszawie, a z biegiem lat otworzyliśmy nasze hale również w Sosnowcu, Łodzi, Krakowie i Wrocławiu. Dziś, po trzech dekadach działalności, dumnie obchodzimy jubileusz naszej obecności na rynku, świętując wspólnie z naszymi pracownikami, których liczba oscyluje między 5 001 a 10 000.

Jako firma, stawiamy na ciągły rozwój i innowacje, co znajduje odzwierciedlenie w naszym asortymencie. Oferujemy szeroki wybór artykułów spożywczych i biurowych, które zaspokoją potrzeby każdego przedsiębiorcy. Nasze usługi są skierowane do różnorodnych sektorów – od hoteli, restauracji i firm cateringowych (HoReCa), poprzez tradycyjny handel, aż po biura i inne usługi. Wspieramy konkurencyjność naszych klientów, dostarczając im nie tylko produkty, ale również rozwiązania cyfrowe i programy CR, które ułatwiają prowadzenie biznesu.

Z dumą przyjmujemy rolę lidera w dziedzinie zrównoważonego rozwoju, który jest dla nas nie tylko strategią, ale przede wszystkim istotnym filarem naszej działalności. Rozumiemy, że innowacyjność i jakość idą w parze, dlatego nieustannie pracujemy nad doskonaleniem naszych usług i produktów.

W MAKRO wierzymy, że nasz sukces zależy od ludzi – zarówno tych, którzy tworzą naszą firmę, jak i tych, dla których pracujemy. Jesteśmy miejscem dla osób, które mają pasję do biznesu, są otwarte na zmieniającą się rzeczywistość i zawsze stawiają klienta w centrum swoich działań.

Zakupy u nas to nie tylko wizyta w jednej z naszych wielkoformatowych hal – to również możliwość skorzystania z zakupów online lub wygodnego modelu dostaw. Jako stabilny i duży przedsiębiorca, zawsze staramy się być blisko naszych klientów, dostarczając im nie tylko produkty, ale i wartości, które pomagają im rozwijać ich własne firmy.

Dołącz do naszej społeczności przedsiębiorców i odkryj, jak możemy wspierać Twój biznes. Razem możemy więcej!

Makro Casch and Carry Poland S.A. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
doradztwo / konsulting / audyt sprzedaż / zakupy magazyn praca fizyczna

Oferty pracy Makro Casch and Carry Poland S.A.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Makro Casch and Carry Poland S.A.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Makro Casch and Carry Poland S.A.

Siedziba główna

Makro Casch and Carry Poland S.A. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Makro Casch and Carry Poland S.A. - oferty archiwalne

  • Sprzedawca w branży spożywczej na stoisku mięsnym

    Makro Casch and Carry Poland S.A.
    • Kielce
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa klienta, uzupełnianie towaru na półkach, doradztwo, dobre oznakowanie towarów i ekspozycje.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: doświadczenie mile widziane, aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na okres próbny, a następnie możliwość natrudnienia na czas nieo
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik rozkładający towar na półkach na stoisku warzywa-owoce

    • Kielce

      wykładanie towaru,dbanie o porządek i dostępność towaru na półkach, doradztwo, obsługa klienta

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, kierunek: bez znaczenia
      • Uprawnienia: książeczka sanitarno-epidemiologiczna , Kontakt z klientami, chęć do pracy

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: do podstawowego wynagrodzenia brutto liczne dodatki. (informacja u pracodawcy na rozmowie kwalifikac
  • Pracownik hali

    • Kielce

      wykładanie towaru na półkach, dbanie o porządek, praca na stoiskach hali zgodnie z potrzebami

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Kontakt z klientami, książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub chęć jej wyrobienia, chęć do pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: po 3 m-cach okresu próbnego możliwość pracy na stałe, elstyczny grafik wg potrzeb stoiska, liczne do

Pracodawcy w Kielcach