Czy to Twoja firma?

Usługi Krawiecko-Szwalnicze NATALIA Magdalena Bździuch praca

Biłgoraj
Usługi Krawiecko-Szwalnicze NATALIA Magdalena Bździuch najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy Usługi Krawiecko-Szwalnicze NATALIA Magdalena Bździuch

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Usługi Krawiecko-Szwalnicze NATALIA Magdalena Bździuch

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Usługi Krawiecko-Szwalnicze NATALIA Magdalena Bździuch poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Usługi Krawiecko-Szwalnicze NATALIA Magdalena Bździuch - oferty archiwalne

  • Pracownik do obsługi sklepu internetowego /reklamy

    Usługi Krawiecko-Szwalnicze NATALIA Magdalena Bździuch
    • Biłgoraj
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      -obsługa panelu Shoper
      -prowadzenie social mediów

      Wymagania

      • Uprawnienia: obsługa komputera

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Biłgoraju