Czy to Twoja firma?

Jadwiga Sudoł Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe ,,Era - Szkło praca

Żnin
Jadwiga Sudoł Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe ,,Era - Szkło najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Monter Żnin
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy Jadwiga Sudoł Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe ,,Era - Szkło

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Jadwiga Sudoł Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe ,,Era - Szkło

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Jadwiga Sudoł Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe ,,Era - Szkło - oferty archiwalne

  • Monter okien

    Jadwiga Sudoł Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe ,,Era - Szkło
    • Żnin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Montaż i obróbka stolarki otworowej PCV

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Wymagane doświadczenie zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 900 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca w godzinach: 07:00-15:00 Pierwsza umowa na czas określony, następnie na czas nieokreślony.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik produkcji

    • Żnin

      Szklenie okien plastikowych.

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Żninie