Czy to Twoja firma?

KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W MIŃSKU MAZOWIECKIM PAULINA ROPSKA praca

Sulejówek
KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W MIŃSKU MAZOWIECKIM PAULINA ROPSKA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W MIŃSKU MAZOWIECKIM PAULINA ROPSKA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W MIŃSKU MAZOWIECKIM PAULINA ROPSKA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W MIŃSKU MAZOWIECKIM PAULINA ROPSKA - oferty archiwalne

  • Pracownik administracyjno - biurowy

    KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W MIŃSKU MAZOWIECKIM PAULINA ROPSKA
    • Sulejówek
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Srotowanie dokumentacji przychodzącej, podstawowe prace biurowe. Praca przy komputerze, obsługa urządzeń biurowych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: Doświadczenie w pracy biurowej, punktualność, zorganizowanie, odpowiedzialność, zadaniowość, umiejętnośc pracy pod presją czasu.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wysokość wynagrodzenia do ustalenia. Praca w godzinach 08:00 - 12:00 (do ustalenia)

Pracodawcy w Sulejówku