Czy to Twoja firma?

Krzysztof Leciejewski praca

Sucha Beskidzka
Krzysztof Leciejewski najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Sucha Beskidzka
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Krzysztof Leciejewski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Krzysztof Leciejewski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Krzysztof Leciejewski - oferty archiwalne

  • Sprzedawca kasjer

    Krzysztof Leciejewski
    • Sucha Beskidzka
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      1) Profesjonalna obsługa klienta
      2) Przygotowanie towaru do sprzedaży
      3) Dbałość o porządek oraz ekspozycję zgodną z planogramem
      4) Kontrola cen i terminów ważności

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak, średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: profesjonalna obsługa klienta
      • Inne wymagania: [Inne] : książeczka badań sanepidu

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Suchej Beskidzkiej