Bracia Pietrzak Spółka Jawna

Bracia Pietrzak Spółka Jawna najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Bracia Pietrzak Spółka Jawna

Praca alert - powiadomienia

Praca Bracia Pietrzak Spółka Jawna

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Bracia Pietrzak Spółka Jawna poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - Bracia Pietrzak Spółka Jawna

Pełna nazwa
BRACIA PIETRZAK SPÓŁKA JAWNA
Adres rejestrowy
Paderewskiego 17 05-220 Zielonka
NIP
1251606551
REGON
144416683
KRS
0000449785
Forma prawna
spółka jawna
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
04.02.2013
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Budownictwo

  • 41.20.Z Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych

Działalność związana z zakwaterowaniem i usługami gastronomicznymi

  • 56.10.A Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne
  • 56.10.B Ruchome placówki gastronomiczne
  • 56.21.Z Przygotowywanie i dostarczanie żywności dla odbiorców zewnętrznych (katering)

Edukacja

  • 85.60.Z Działalność wspomagająca edukację
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca Bracia Pietrzak Spółka Jawna - oferty archiwalne

  • Barista

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      składanie zamówień na kawę, przyjmowanie dostaw i odpowiednie ich przechowywanie, obsługa ekspresu i innych sprzętów na stanowisku pracy, doradzanie klientom w zakresie wyboru kaw, przygotowywanie, serwowanie i sprzedaż napojów kawowych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: dobry kontakt z klientem, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, otwartość na nowe doświadczenia i łatwość w nabywaniu nowych umiejętności, komunikatywność, chęć podnoszenia kwalifikacji, bardzo wysoka kultura osobista
      • Inne wymagania: [Inne] : doświadczenie mile widziane

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Zielonce