F.H.U. Bogdan Handzel

F.H.U. Bogdan Handzel najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Sprzedawca Jordanów
w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy F.H.U. Bogdan Handzel

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca F.H.U. Bogdan Handzel

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca F.H.U. Bogdan Handzel - oferty archiwalne

  • Sprzedawca

    • Jordanów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa klientów, obsługa kasy fiskalnej i komputera, prace porządkowe

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
      • Uprawnienia: bardzo dobra obsługa komputera, kasjer-sprzedawca, obsługa kas fiskalnych i innych urządzeń sklepowych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca na 2 zmiany od 8.00-16.00, 14.00-22.00.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Jordanów

      obsługa klientów, obsługa kasy fiskalnej i komputera, prace porządkowe

      Wymagania

      • Uprawnienia: bardzo dobra obsługa komputera, obsługa kas fiskalnych i innych urządzeń sklepowych, kasjer-sprzedawca

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Jordanowie