Czy to Twoja firma?

BAR DUET S.C. MAŁGORZATA TĄKIEL, MILENA SKÓRSKA praca

Kostrzyn nad Odrą
BAR DUET S.C. MAŁGORZATA TĄKIEL, MILENA SKÓRSKA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy BAR DUET S.C. MAŁGORZATA TĄKIEL, MILENA SKÓRSKA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BAR DUET S.C. MAŁGORZATA TĄKIEL, MILENA SKÓRSKA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca BAR DUET S.C. MAŁGORZATA TĄKIEL, MILENA SKÓRSKA - oferty archiwalne

  • Kucharz

    BAR DUET S.C. MAŁGORZATA TĄKIEL, MILENA SKÓRSKA
    • Kostrzyn nad Odrą
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Przygotowywanie posiłków na imprezy okolicznościowe

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, zasadnicze branżowe, brak, podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Umiejętność organizacji i przygotowania potraw na imprezy.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 18,30/h Godz. pracy 14:00 - 22:00

Pracodawcy w Kostrzynie nad Odrą