Czy to Twoja firma?

KARPACKIE SMAKI Anna Oszajca praca

Krosno
działalność gastronomiczna
KARPACKIE SMAKI Anna Oszajca najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy KARPACKIE SMAKI Anna Oszajca

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KARPACKIE SMAKI Anna Oszajca

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

KARPACKIE SMAKI Anna Oszajca poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca KARPACKIE SMAKI Anna Oszajca - oferty archiwalne

  • Pomoc kuchenna

    KARPACKIE SMAKI Anna Oszajca
    • Krosno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wykonywanie wszelkich prac pomocniczych związanych z przyrządzaniem potraw, utrzymanie czystości miejsca pracy.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe w gastronomii.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Krośnie