POCZTA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

POCZTA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa obsługa klienta / call center

Oferty pracy POCZTA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca POCZTA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kierownik Recepcji

    OŚRODEK WCZASOWO-SANATORYJNY STOCZNIOWIEC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Pogorzelica
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Polecana Popularna
    Dodana

POCZTA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca POCZTA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Stanowisko ds ekspedycyjno-rozdzielczych

    • Myślibórz
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      przyjmowanie, opracowywanie i ekspediowanie przesyłek w placówce pocztowej,
      ewidencjonowanie przesyłek rejestrowanych i przekazów pocztowych,
      rozliczanie listonoszy z pobranych do doręczenia przesyłek,
      rozliczanie placówek pocztowych z przyjętych przesyłek,
      sporządzanie dokumentacji.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: współpraca w zespole, obsługa komputera
      • Inne wymagania: [Umiejętność 2] : gotowość do pracy głównie w godz. 13.00 - 20.00 [Umiejętność 1] : brak przeciwwskazań do dźwigania, chęć do nauki [Inne] : umowa na 0,5 et. z możliwością dopracowania do 6-7 godz. (godz. płatne)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 505 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik kasy głównej

    • Dębno
    • umowa na zastępstwo

      dbałość o bezpieczeństwo obrotu pocztowego, ochronę wartości pieniężnych, depozytów i rekwizytów imiennych oraz mienie pocztowe,
      dbałość o optymalną efektywność ekonomiczną placówki pocztowej,
      dbałość o właściwe zaopatrzenie i sprzedaż towarów handlowych i okołopocztowych,
      aktywna sprzedaż towarów handlowych w urzędzie pocztowym,
      bieżąca rejestracja danych do systemu operacyjnego i prowadzenie dokumentacji,
      profesjonalna obsługa klienta.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: obsługa komputera - Pakiet Office, Komunikatywność, dyspozycyjność i otwartość w kontaktach z klientami, profesjonalna obsługa klienta
      • Inne wymagania: [Umiejętność 2] : mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta [Umiejętność 1] : brak przeciwwskazań do dźwigania, chęć do nauki

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
  • Stanowisko ds obsługi klienta

    • Dębno

      profesjonalna obsługa klientów w zakresie usług pocztowych i finansowych,
      bieżąca rejestracja danych do systemu operacyjnego,
      sporządzanie dokumentacji w zakresie realizowanej sprzedaży.

      Wymagania

      • Uprawnienia: Komunikatywność, dyspozycyjność i otwartość w kontaktach z klientami, obsługa komputera - Pakiet Office, profesjonalna obsługa klienta

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 445 PLN

Pracodawcy w Myśliborzu