Randstad Polska sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Randstad Polska sp. z o.o. praca

Warszawa

Jesteśmy Randstad Polska – liderem w branży HR, który od ponad pół wieku kształtuje rynek pracy, oferując usługi doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Nasza historia sięga 1960 roku, a nasze korzenie wywodzą się z Holandii. Od tamtego czasu nieustannie rośniemy, by dziś z dumą działać w 39 krajach świata, w tym w Polsce, gdzie nasza siedziba mieści się w sercu Warszawy, przy Al. Jerozolimskich 134.

Misją, która nas prowadzi, jest wspieranie ludzi i organizacji w osiąganiu ich prawdziwego potencjału. Wierzymy, że każdy ma w sobie nieodkryte możliwości, a naszym zadaniem jest pomóc je uwolnić. Nasze usługi rekrutacyjne obejmują pracowników tymczasowych i stałych, a także outsourcing procesów rekrutacyjnych, kadr i płac oraz outplacement. Dzięki temu, że jesteśmy notowani na giełdzie NYSE Euronext Amsterdam, możemy pochwalić się stabilnością finansową, co przekłada się na bezpieczeństwo naszych pracowników i partnerów biznesowych.

Nasze podejście "human forward" łączy siłę współczesnej technologii z pasją do ludzi. To właśnie dzięki temu innowacyjnemu podejściu, Randstad Polska ugruntował swoją pozycję jako lidera branży HR w Polsce, oferując usługi na najwyższym poziomie.

W 2017 roku nasz zespół liczył 38 331 pracowników, którzy każdego dnia wkładają swoje serce w to, co robią, by pomagać innym w znalezieniu wymarzonej pracy i rozwijaniu kariery. Nasz dochód w tym samym roku wyniósł 23,3 miliardów euro, co świadczy o skali naszych operacji i zaufaniu, jakim obdarzają nas klienci na całym świecie.

Jesteśmy dumni z naszej historii, ale jeszcze bardziej ekscytuje nas przyszłość i możliwości, jakie ona niesie. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do naszej nieustannie rozwijającej się Randstadowej rodziny. Razem możemy osiągnąć więcej.

Randstad Polska sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna produkcja / przemysł inżynieria / technologia / technika magazyn serwis / montaż

Oferty pracy Randstad Polska sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Randstad Polska sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Randstad Polska sp. z o.o.

Siedziba główna

Randstad Polska sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gdańsk

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Randstad Polska sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Elektryk - wolne weekendy / uprawnienia SEP / bez doświadczenia

    • Gdynia
    • umowa o pracę tymczasową
    • pełny etat
    • Posiadasz uprawnienia SEP do 1 kV? Chcesz rozwijać się w pracy jako elektryk?

      Aplikuj teraz lub wyślij sms "elektryk Gdynia" pod numer 697800885 - oddzwonimy ze szczegółami!

      Obecnie dla naszego Klienta, zajmującego się produkcją mebli do sieci gastronomicznych, poszukujemy pracowników z uprawnieniami na stanowisko elektryk!

      Miejsce pracy: Gdynia Chylonia

      Zakres obowiązków

      • montowanie instalacji elektrycznej na podstawie schematów elektrycznych w meblach gastronomicznych

      Wymagania

      • uprawnienia SEP do 1 kv (wymagane)
      • dyspozycyjnośći do pracy w systemie III-zmianowym
      • chęci rozwoju i nauki
      • umiejętności pracy w grupie

      Oferujemy

      • umowę o pracę tymczasową (pełne składki i świadczenia ZUS, płatny urlop wypoczynkowy)
      • możliwość zatrudnienia na umowę o pracę bezpośrednio w firmie
      • wynagrodzenie podstawowe + premie za produktywność (od 500 zł brutto/msc nawet do 1500 zł brutto/msc)
      • możliwość wypracowywania nadgodzin
      • możliwość zdobycia doświadczenia
      • branie udziału w wewnętrznych szkoleniach
      • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

      Agencja zatrudnienia nr 47

Pracodawcy w Warszawie