Czy to Twoja firma?

Seweryn Mateja Zakład Usług Remontowo-Budowlanych praca

Nakło Śląskie
TRANSPORT DROGOWY TOWARÓW
Seweryn Mateja Zakład Usług Remontowo-Budowlanych najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Nakło Śląskie
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Seweryn Mateja Zakład Usług Remontowo-Budowlanych

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Seweryn Mateja Zakład Usług Remontowo-Budowlanych

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Seweryn Mateja Zakład Usług Remontowo-Budowlanych - oferty archiwalne

  • Kierowca kat. c

    Seweryn Mateja Zakład Usług Remontowo-Budowlanych
    • Nakło Śląskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      kierowca wywrotki

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Karta kierowcy, prawo jazdy kategorii C
      • Inne wymagania: mile widziane uprawnienia operatora koparko-ładowarki

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 600 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Nakle Śląskim