Czy to Twoja firma?

Firma Handlowa ALFA S.C. Robert Dubiel, Agnieszka Dubiel praca

Trzebinia
Firma Handlowa ALFA S.C. Robert Dubiel, Agnieszka Dubiel najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy administracja biurowa / praca biurowa zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy Firma Handlowa ALFA S.C. Robert Dubiel, Agnieszka Dubiel

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Firma Handlowa ALFA S.C. Robert Dubiel, Agnieszka Dubiel

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma Handlowa ALFA S.C. Robert Dubiel, Agnieszka Dubiel poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Firma Handlowa ALFA S.C. Robert Dubiel, Agnieszka Dubiel - oferty archiwalne

  • Pracownik biurowy

    Firma Handlowa ALFA S.C. Robert Dubiel, Agnieszka Dubiel
    • Jaworzno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      prowadzenie biura, korespondencji, itp

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
      • Inne wymagania: wymagane doświadczenie zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kierownik sklepu spożywczego

    • Jaworzno

      Kierowanie sklepem spożywczym

      Wymagania

      • Inne wymagania: Wymagane doświadczenie zqawodowe, książeczka sanepidowska

      Oferujemy

Pracodawcy w Trzebini