Czy to Twoja firma?

HYDRO OPTIMA KLAUDIA STACHOŃ praca

Tychy
HYDRO OPTIMA KLAUDIA STACHOŃ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy HYDRO OPTIMA KLAUDIA STACHOŃ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca HYDRO OPTIMA KLAUDIA STACHOŃ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

HYDRO OPTIMA KLAUDIA STACHOŃ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca HYDRO OPTIMA KLAUDIA STACHOŃ - oferty archiwalne

  • Instalator sieci hydraulicznej

    HYDRO OPTIMA KLAUDIA STACHOŃ
    • Tychy
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      wykonanie instalacji grzewczych, hydraulicznych, obsługa elektronarzędzi

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, zasadnicze branżowe, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie zawodowe, uprawnienia: mile widziane F-GAZY, mile widziane prawo jazdy kat. B, mile widziana 6 miesięcy doświadczenia na ww. stanowisku,

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 4 840 - 6 300 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Tychach