BR SYSTEM USŁUGI BUDOWLANE BŁAŻEJ RODAK

BR SYSTEM USŁUGI BUDOWLANE BŁAŻEJ RODAK najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Monter Wschowa
w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy BR SYSTEM USŁUGI BUDOWLANE BŁAŻEJ RODAK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BR SYSTEM USŁUGI BUDOWLANE BŁAŻEJ RODAK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca BR SYSTEM USŁUGI BUDOWLANE BŁAŻEJ RODAK - oferty archiwalne

  • Pracownik budowlany

    • Wschowa
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      montaż ścian działowych i sufitów podwieszanych

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak, zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: doświadczenie w branży budowlanej mile widziana obsługa elektronarzędzi i urządzeń budowlanych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 800 - 3 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: system wynagrodzenia: godzinowy istnieje możliwość wystąpienia nadgodzin

Pracodawcy w Wschowej