Czy to Twoja firma?

KLIMORS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Kozy
PRACE BUDOWLANO-MONTAŻOWE, ZAKŁADANIE KOMÓR CHŁODNICZYCH
KLIMORS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Elektromechanik Kozy
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy KLIMORS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KLIMORS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca KLIMORS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Elektromechanik urządzeń chłodniczych

    KLIMORS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, SPÓŁKA KOMANDYTOWA
    • Kozy
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      MONTAŻ I DEMONTAŻ URZĄDZEŃ CHŁODNICZYCH (praca od poniedziałku do piątku, na terenie całego kraju, przemieszczanie się samochodem służbowym).

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: Wykształcenie min. zawodowe (kierunek bez znaczenia), doświadczenie jako elektromechanik urządzeń chłodniczych, prawo jazdy kat. B, gotowość do pracy w terenie.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: MONTAŻ I DEMONTAŻ URZĄDZEŃ CHŁODNICZYCH (praca od poniedziałku do piątku na terenie całego kraju, pr
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Kozy

      Montaż, demontaż i obsługa urządzeń chłodniczych. Praca jednozmianowa w godz. 7.00-15.00 od poniedziałku do piątku w delegacjach na terenie całego kraju.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie zawodowe (kierunek bez znaczenia), wymagane doświadczenie na proponowanym stanowisku. Konieczne posiadanie prawa jazdy jazdy kat. "B", uprawnień do obsługi wózków widłowych, uprawnień do obsługi wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z osoba obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem (tzw. zwyżki nożycowe), brak przeciwwskazań do pracy na wysokości. Niezbędna umiejętność pracy w zespole i gotowość do pracy w delegacjach.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Kozach