Czy to Twoja firma?

PHU WALDEMAR SZYMAŚ praca

Szamotuły
PHU WALDEMAR SZYMAŚ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Szamotuły
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy PHU WALDEMAR SZYMAŚ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PHU WALDEMAR SZYMAŚ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca PHU WALDEMAR SZYMAŚ - oferty archiwalne

  • Kasjer/sprzedawca

    PHU WALDEMAR SZYMAŚ
    • Szamotuły
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - obsługa kasy fiskalnej oraz terminali płatniczych,
      - obsługa klienta,
      - dbanie o porządek na stanowisku pracy,

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: uczciwość, chęci do pracy, mile widziane doświadczenie zawodowe w handlu, Umiejętność pracy w zespole, sumienność
      • Inne wymagania: - mile widziana znajomość obsługi kas fiskalnych oraz terminali płatniczych, - mile widziana aktualna książeczka sanepidu, - pozostałe warunki pracy i płacy do uzgodnienia w zależnosci od umiejętności,

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Szamotułach