Czy to Twoja firma?

Gabinet Fryzjersko-Kosmetyczny Zofia Siemieniuch praca

Sandomierz
usługi
Gabinet Fryzjersko-Kosmetyczny Zofia Siemieniuch najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kosmetyczka Sandomierz
- w kategoriach zawodowych:
uroda / pielęgnacja / dietetyka

Oferty pracy Gabinet Fryzjersko-Kosmetyczny Zofia Siemieniuch

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Gabinet Fryzjersko-Kosmetyczny Zofia Siemieniuch

Praca Gabinet Fryzjersko-Kosmetyczny Zofia Siemieniuch - oferty archiwalne

  • Kosmetyczka

    Gabinet Fryzjersko-Kosmetyczny Zofia Siemieniuch
    • Sandomierz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych, manicure, pedicure

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe na oferowanym stanowisku

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Sandomierzu