Czy to Twoja firma?

Kamil Baczyński praca

Jaworze
Kamil Baczyński najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie uroda / pielęgnacja / dietetyka

Oferty pracy Kamil Baczyński

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Kamil Baczyński

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Kamil Baczyński poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Kamil Baczyński - oferty archiwalne

  • Lekarz weterynarii

    Kamil Baczyński
    • Jaworze
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Profilaktyka, diagnostyka i leczenie zwierząt towarzyszących
      Praca w systemie jednozmianowym od pn do pt w godz. 10.00-18.00.
      Umowa na okres próbny 1 m-ca z możliwością przedłużenia.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), weterynaryjne
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie wyższe kierunek weterynarii. Doświadczenie nie jest wymagane.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Jaworzu